Inzerce práce - pracovní nabídky a poptávky

V okrese Praha-západ a kategorii Vše/Práce - nabídky, poptávky jsou 3 inzeráty.

Úklid WM autodíly Hostivice, Archeologická 1383, 25301

Popis pracovní pozice: Místo určeno pro OZP Úklid prodejny, zametení - vytření, vynášení košů, úklid toalet + doplnění hyg. materiálu, úklid dvou kuchyněk, obsluha dvou myček, vyčištění kávovarů, úklid kanceláří. Směny pondělí - pátek, 15 - 18.00 hod 15 hodin/ týdně plat 140/hod Požadujeme: spolehlivost flexibilitu dochvilnost NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem nabor@optimia.cz

Optimia | 2.5.2024 | 38333

140,-

Výkopová činnost, odvoz/přívoz materiálů, dlaždičské a zednické práce

Nabízíme provedení výkopových prací, s tím související dlaždičské a zednické práce, odvoz/přívoz materiálů dle domluvy

Lukáš Konárek | 14.12.2021 | 34773

25 225,-

Hledáme kuchaře/kuchařku

Hledáme kuchaře/kuchařku, který je znalý/lá klasické české kuchyně a případně se nebojí experimentovat :) Pro jakýkoliv dotaz mě prosím kontaktujte na tel. čísle:777223384

Ladislav Arnold | 5.10.2021 | 34181

0,-