Inzerce práce - pracovní nabídky a poptávky

V okrese Kutná Hora a kategorii Vše/Práce - nabídky, poptávky jsou 3 inzeráty.

Výpomoc ve skladu

Farma Jamboz hledá spolehlivé brigádníky, kteří nám pomohou ve skladu. Spolupráce vždy na základě dohody - počet dní / hodin. Náplň práce: -výpomoc ve skladu, kompletování zeleninových bedýnek Profil kandidáta: - student/ka SŠ, VŠ

Lenka Hladíková | 28.5.2021 | 32878

120,-

Elektromechanik

Náplň práce: -seřizování a zkoušení elektrických strojů, přístrojů a zařízení -diagnostika a odstraňování závad mechanismů zařízení -elektrických a elektromechanických systémů -znalosti provozní jednotlivých linek -týmová práce Nabízíme: -práci ve stabilní a perspektivní společnosti -možnost kariérního růstu a profesního rozvoje -finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici -osobní ohodnocení za kvalitní práci -dlouhodobá spolupráce - Místo výkonu práce - Mělník Podmínky: -vyučení v oboru, nebo příslušnou odbornou kvalifikaci -vyhláška 50/78 Sb. §6 - podmínkou -znalost práce na PC -manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost Pokud máte zájem: telefon – 774 222 839 e-mail: info@abzakovo.eu

Jarmila Hanusová | 23.3.2015 | 17513

0,-

Provozní elektromechanik

Pro závod na výrobu zámkové dlažby hledáme provozního elektromechanika. Podmínkou - praxe a zkušenosti, vyhláška č. 50 Sb. Náplň práce - údržba a opravy strojů a zařízení, sváření elektrodou, pálení, čtení dokumentace. Výhodou - SŠ Pouze denní směny, nástup ihned. Místo výkonu práce - okres Mělník. Kontaktní osoba: Jana Hylasová Tel.: 774222839 E-mail: info@abzakovo.eu

Jana Hylasová | 27.9.2014 | 16969

0,-