Inzerce Zahrada

V celé ČR a kategorii Vše/Zahrada je 472 inzerátů.

Rizikové kácení a prořezávání stromů

Rizikové kácení a prořezávání stromů

Tomáš Michálek | 16.11.2021 | 34499

Odpovědět  

0,-

Rizikové kácení a prořezávání stromů

kultivátor WEIMA WM1100F-6 DIFF

technická specifikace: Výrobce- WEIMA Typ- Ruční traktor Typ motoru- Benzín Označení motoru- WEIMA WM188F Minimální pracovní šířka - 60 cm Maximální pracovní šířka - 130 cm Maximální pracovní hloubka- 25 cm Počet rychlostních stupňů- 4 vpřed, 2 vzad Kotoučová spojka - mokrá Pomocný náhon- Ano průměr kola- 12 palců Výkon motoru- 13HP 4-taktní typ motoru Počet válců - 1 Typ chlazení- Vzduch Maximální otáčky motoru- 3600 ot./min. Objem palivové nádrže - 5 litrů Kapacita systému mazání motoru- 1,2 l hmotnost- 120kg vlastnosti: ⦁ ruční startování ⦁ pevná konstrukce a pečlivě vyrobené díly pro snížení vibrací zařízení při provozu pro zajištění nejvyššího komfortu používání ⦁ výkonný benzínový motor stejného výrobce WEIMA WM188FB o výkonu 13 HP - perfektně si poradí s nejnáročnějšími úkoly v těžkém terénu ⦁ díky speciální konstrukci motoru a jeho krytu je snížena hladina hluku ⦁ certifikáty CE, které dokazují preciznost zařízení a bezpečnost jeho použití ⦁ motor je vyroben tak, aby dosahoval co nejnižších emisí výfukových plynů, splňuje tak evropské normy a získal certifikát EURO 5 ⦁ vývodový hřídel - díky němu můžeme na traktor připevnit rotační kultivátor, rotační sekačku nebo vodní čerpadlo ⦁ motor vybavený snímačem oleje ⦁ nastavitelný a otočný volant pro přizpůsobení komfortu používání ⦁ odolný reduktor, který poskytuje plný výkon od okamžiku, kdy jej zapnete ⦁ velká transportní kola o průměru 50 cm ⦁ možnost připevnění kovových kol pro práci v bažinatém terénu Snadnost použití: ⦁ nízké těžiště a diferenciál zajišťují snadné ovládání traktoru ⦁ velká palivová nádrž - možnost dlouhé pracovní doby bez nutnosti častého doplňování paliva ⦁ velký uzávěr plnicího hrdla - plnění paliva bude mnohem jednodušší ⦁ snadná montáž příslušenství - konstrukce zařízení nám umožňuje samostatně sestavit příslušenství pro pojízdný traktor ⦁ ergonomická a odolná rukojeť startovacího lana Další montážní příslušenství: ⦁ rotační sekačka ⦁ sazeč brambor ⦁ vykopávač brambor ⦁ Vodní čerpadlo ⦁ sněžný pluh Popis: Jde o kombinaci vysoké kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Srdcem stroje je benzinový motor stejného výrobce WM188FB o výkonu 13 HP, který je spolehlivý a bude perfektně fungovat za všech podmínek. Kultivátor je nástroj, který perfektně funguje na poli, na malém pozemku, na zahradě nebo i jako přepravní zařízení. Díky vhodné konstrukci a vybavení vývodovým hřídelem lze traktor použít jako kypřič pro kypření půdy a urovnávání půdy, sazeč zeleniny, sekačku, pro orání pole, zakládání řádků s rýhovačem, sněhová fréza, zametač nebo třeba vodní čerpadlo. Tento model má uzávěrku diferenciálu, díky které je ovládání ještě jednodušší a pohodlnější. Další výhodou zařízení je jeho hmotnost, která nám usnadňuje zahrabávání do země, čímž dochází k přesnějšímu kypření půdy. Chcete vědět více? piště/volejte!!! Doprava po celé republice!

12.11.2021 | 34456

Odpovědět  

30 683,-

kultivátor WEIMA WM1100F-6 DIFF

benzínové vodní čerpadlo WMQGZ100-30

technická specifikace: MODEL WMQGZ100-30 typ: samonasávací PRŮMĚR PŘÍVODNÍHO POTRUBÍ MM: 100 PRŮMĚR VÝVODNÍHO POTRUBÍ V MM: 100 MODEL MOTORU: WM190F VÝKON MOTORU: 16 HP RYCHLOST OTÁČEK KLIKOVÉ HŘÍDELE OT / MIN: 3600 Max. dopravní výška: 30M MAXIMÁLNÍ SACÍ VÝŠKA: 8m VÝKON: 96 m³/h ROZMĚRY V MM:680 x 500 x 600 OSVĚDČENÍ: CE, GS ZÁRUKA: 24 MĚSÍCŮ Vlastnosti: ⦁ pevná a ergonomická konstrukce, která zajišťuje odolnost a snadnou přepravu motorového čerpadla ⦁ pečlivě vyrobené díly pro snížení vibrací a hluku ⦁ vysoká účinnost díky výkonnému 16HP benzinovému motoru WEIMA WM190F, který je schopen poskytnout dostatek výkonu vodnímu čerpadlu pro danou práci ⦁ nízké emise výfukových plynů motoru v zájmu našeho životního prostředí ⦁ motor umístěný v čerpadle je vybaven snímačem oleje, díky kterému v případě nedostatku oleje zablokuje motor a zabrání poškození motoru ⦁ velká palivová nádrž o objemu 6 l s nízkou spotřebou (0,325 litrů za hodinu) zajistí delší dobu provozu čerpadla ⦁ velký otvor plnicího hrdla pro usnadnění plnění nádrže palivem ⦁ dvě olejová hrdla pro snadnější údržbu ⦁ odolný a dobře tvarovaný startér motoru Popis: Vyznačuje se použitím vysoce kvalitních materiálů. A co víc, můžeme zaručit jeho dlouhou životnost, jak i výkonný motor od stejného výrobce. Díky tomu se kvalitou neliší od vodních čerpadel jiných známých výrobců. Díky výkonnému benzínovému motoru 16 HP WM190F je naše čerpadlo vhodné i pro profesionální práci. Je ideální pro čerpání vody, zavlažování nebo hašení požárů. Hlavní předností našeho čerpadla jsou ergonomické rozměry a nízká hmotnost. Díky tomu není problém s jeho skladováním nebo přepravou. Zařízení lze používat příležitostně nebo trvale připojené na jednom místě. Další výhodou vodního čerpadla jsou tlumiče umístěné v rámech. Díky tomu absorbují vibrace a snižují hlučnost zařízení. Vodní čerpadlo je užitečné například pro zavlažování půdy na zahradě dešťovou vodou, která byla zachycena v sudu. Je to nepostradatelné vybavení při povodních a záplavách. Může se také použit k odstranění vody nebo jejímu čištění. Týká se to jak studny, koupaliště, rybníku, stavebního výkopu, tak i havarijních situací - například zatopení sklepa. Benzínové vodní čerpadlo je výkonnější než elektrické čerpadlo. Zařízení vám také umožní vyčistit například zahradní nářadí, auto a zemědělskou techniku. Dobře sladěné čerpadlo zaručuje účinný, bezpečný a rychlý průtok i znečištěné vody pod správným tlakem. Chcete vědět více? piště/volejte!!! Doprava po celé republice!

12.11.2021 | 34451

Odpovědět  

11 777,-

benzínové vodní čerpadlo WMQGZ100-30

agregát na elektřinu WM2500B

technická specifikace Výrobce WEIMA Typ paliva- benzín typ generátoru- synchronní Počet fází- 1 Napětí- 220 (W) Frekvence- 50 (Hz) Jmenovitý výkon- 2,0 (kW) Maximální výkon- 2,5 (kW) Objem motoru- 186,00 (ccm) Hmotnost- 42,5 (kg) Spotřeba paliva- 0,55 (l / h) Objem palivové nádrže- 15,0 (L) Rozměry- 60,5x45,5x47 cm typ startéru- ruční Hladina hluku- 86,0 (dB) Třída ochrany- IP23 záruka 24 měsíců Vlastnosti ⦁ pevná a ergonomická konstrukce zajišťuje odolnost a snadnou přepravu jednotky ⦁ pečlivě vyrobené díly pro snížení vibrací a hluku ⦁ Pro zajištění pohodlí bylo zavedeno několik indikátorů: voltmetr, indikátor hladiny oleje a indikátor paliva ⦁ díky kvalitnímu benzínovému motoru WEIMA WM168FB získáme dostatek výkonu pro pohon potřebného zařízení ⦁ CE certifikát, který dokazuje precizní provedení výrobcem ⦁ nízké emise výfukových plynů motoru v zájmu našeho životního prostředí ⦁ motor umístěný v agregátu je vybaven snímačem oleje, díky kterému v případě nedostatku oleje zablokuje motor a zabrání poškození motoru ⦁ DC 12V 8,3A výstup ⦁ 1 jednofázová zásuvka 16A Snadnost použití: ⦁ velká palivová nádrž s nízkou spotřebou paliva (0,55 litru za hodinu) ⦁ dvě olejová hrdla pro snadnější údržbu motorového čerpadla ⦁ odolný a dobře tvarovaný startér motoru výrazně usnadní a zpříjemní startování Popis: Je specifický použitím prvotřídních materiálů, dlouhou životností, výkonným motorem od stejného výrobce Díky výkonnému benzínovému motoru WM168FB o výkonu 6,5 HP lze náš generátor snadno použít jako hlavní nebo záložní zdroj energie pro zařízení s nízkou spotřebou. Zařízení je ideální nejen pro venkovní práce, ale i pro využití v garáži nebo dílně. Další výhodou je lehká, ale odolná konstrukce, díky které lze generátor snadno přepravit. Chcete vědět více? piště/volejte!!! Doprava po celé republice!

11.11.2021 | 34447

Odpovědět  

6 132,-

agregát na elektřinu WM2500B

drtič ZEIGE – P 250-300

technická specifikace: rozměry: 250x300 mm rozměry plniče horní část: 515 x 480 mm Pohon stroje: 1 x 4kW elektromotor Převod pohonu: Převodovka se spojkou Počet hřídelí: 2 ks. Tloušťka nožů: 6 mm Rozměry stroje: 1670 x 1410 x 600 mm Produktivita: 50 kg / h Na drtič je 12 měsíců záruka. Tento drtič je velmi robustní a spolehlivý. Vše bylo zkonstruováno tak, aby vydrželo vysoké zatížení potřebné pro drcení plastů. Většina průmyslových drtičů vyžaduje fázi mletí a fázi granulace. Díky nastavitelným sítím tento stroj zvládne obojí! Drtič je navržen tak, aby se dal snadno čistit. Granulace je možná pomocí mlýnku, ale bude to stále o něco pomalejší než u speciálního průmyslového granulátoru. Stroj dokáže rozdrtit jakýkoli plast jakéhokoli tvaru, který se vejde mezi nože. Testovali jsme to s HDPE, PP a PS. Tloušťka, kterou drtič zvládne, není nijak omezena. Pokud je kus plastu příliš silný, nože se neroztrhnou. stroj je totiž konstruován tak, aby plast nemohl stroj zaseknout (záleží na výkonu motoru). Úspěšně byly testovány PP, HDPE, PS od 0,7 mm do 12 mm. Fólie jsou dostatečně tenké, budou klouzat mezi ostřím. Lze získat různě veliké zlomky: velké 0-30 mm, střední 0-10 mm, malé 0-7 mm. K získání těchto velikostí je třeba použít vhodné síto. Nainstalujte 7 mm síto pro malé vločky, nebo 10 mm síto pro střední velikost. Větší velikosti lze získat bez použití síta. Může být nutné materiál několikrát rozmělnit pro získání požadované velikosti. Veškerá energie potřebná k drcení plastu pochází z elektromotoru. Dvouhřídelový drtič pracuje při nízkých otáčkách a vysokém točivém momentu, proto musí motor splňovat tyto požadavky. Náš stroj využívá 4kW motor - díky tomu je možné plně využít možnosti drcení. Stroj je vybaven spojkou, která zabraňuje rychlejšímu opotřebení ostatních součástí. Válec o průměru 45 mm zajišťuje, že se mechanismus nedeformuje. Stroj je dostupný ve více variantách, dle potřeb kinety vybereme vhodnou velikost nožů a motoru. Doprava po celé ČR!!! Pro více info neváhejte mě kontaktovat.

11.11.2021 | 34444

Odpovědět  

0,-

drtič ZEIGE – P 250-300

Drtič zeige 400

Technická specifikace: Rozměry mechanismu: 400 x 400 mm Počet hřídelí: 2 ks. Pohon stroje: elektromotor 2 x 7,5 kW Převod pohonu: ozubené kolo Počet hřídelí: 2 ks. Nože: 24 ks. Tloušťka nožů: 15 mm Rozměry stroje: 2450 x 1850 x 1500 mm Hmotnost: 700 Kg Na drtič je 12 měsíců záruka. Stroje ZEIGE jsou navrženy a vyrobeny podle nejvyšší standardy. Drtič ZEIGE je určen pro jednoduché, ekonomické a efektivní drcení dřeva, zbytků dřeva, zbytků palet (s malými hřebíky a sponkami), dřevotřísky, dýhy, kartonu a různých plastů a podobných materiálů. Drtič není určen k drcení kovových částí, které jsou větší, tlustší nebo tvrdší než hřebíky běžně používané k výrobě palet. Stroj může být vybaven různým systémem řezacích nožů v závislosti na materiálech, které se budou drtit. Prezentovaný model je vybaven noži z otěruvzdorné oceli HARDOX 500. Je určen pro drcení dřevěného postprodukčního odpadu, rozbitých palet, dřevěných špalků, odpadu z výroby nábytku atd. Vybaveno dvěma motory o výkonu 7,5 kW, jeden motor pohání jednu hřídel, což zaručuje výkonovou rezervu a zajišťuje dlouhou dobu bezproblémového používání. Každý motor přenáší výkon na hřídel přes ozubené soukolí. Díky možnosti umístění palety spolu s BIG BAG pytlem přímo pod komoru řezacího mechanismu šetříme čas na konfekci drceného materiálu. Stroj lze dodatečně vybavit dopravním pásem pro dopravu materiálu ke stroji, např. nakládacího kontejneru. Drtič by měl být používán pouze pro práci, pro kterou byl navržen. Není dovoleno ničit materiály s tvrdostí přesahující tvrdost nožů: jako jsou plechy (nad 2 mm tlusté), jakýkoli těžký šrot, úlomky, kameny. Doprava po celé ČR!!! Pro více informací neváhejte mě kontaktovat!!!

11.11.2021 | 34443

Odpovědět  

0,-

Drtič zeige 400

Pronájem apartmanu ve vesnické chaloupce v obci Libořezy na Třeboňsku

Apartman se nachází v domečku s vlastním vchodem,sociálním zařízením, vybavenou kuchyňskou a 6lůzky v poschodí. V obci je restaurace i obchod s potravinami. Okolo je spoustu ciklo stezek. 10km je město Třeboň, 16km město Jindřichův Hradec a asi 20km sjezdovka na lyžování u města Nová Bystřice. Apartman je volný a možnost ubytování je celoroční je vytápěný. Cena je 300korun na osobu noc od 1.10-do 1.3. Poté 400korun na osobu od2.3-do30.9.K dispozici je možné půjčit i dětskou postilku. Můžete se objednat na telefonním čísle 721963641.

Zdeňka Pohlodkova | 8.11.2021 | 34423

Odpovědět  

0,-

Pronájem apartmanu ve vesnické chaloupce v obci Libořezy na Třeboňsku

Přenechám zahradu + chatka Praha 6

Přenechám za úplatu zahrádku (cca 250m2) s podsklepenou chatkou v zahrádkové osadě na okraji Prahy 6 nejvyšší nabídce. Tel. 724672177

Vladimír | 22.10.2021 | 34302

Odpovědět  

0,-

Přenechám zahradu + chatka Praha 6

PRODAM MĚKKÉ PALIVOVÉ DŘEVO

Prodam palivové měkké dřevo, 30cm 1 špalek.

Havranová | 14.10.2021 | 34246

Odpovědět  

400,-

PRODAM MĚKKÉ PALIVOVÉ DŘEVO

PÍSKOVÁ FILTRACE STANDARD - PRŮTOK 3.028 L/H

Prodám pískovou filtraci. Filtrace je 2 měsíce stará, jako nová. PC filtrace 2.800kč Ve filtraci byli použity PWS filtrační kuličky. https://www.nejlevnejsisport.cz/piskova-filtrace-standard-prutok-3028-p-29328.html

Milan Pop | 13.10.2021 / 20.9.2021 | 34039

Odpovědět  

74 901,-

PÍSKOVÁ FILTRACE STANDARD - PRŮTOK 3.028 L/H