Inzerce WWW a Internetové služby

V celé ČR a kategorii Vše/WWW a Internetové služby je 78 inzerátů.

Prodám nový plně automatizovaný eshop – bez nutnosti skladových zásob

Chcete podnikat s nízkými vstupními náklady? Žádné starosti s EET, papírováním, nákupem zboží ani logistikou. Zboží odesílá zákazníkovi přímo dodavatel jménem vaší firmy. Vše řeší velkoobchod, na který je eshop elektronicky napojen a zboží se automaticky aktualizuje, jediná vaše starost bude marketing. Eshop lze dál vylepšovat, spousta modulů je již zahrnuta v ceně. Cena 15 000 Kč a v případě zájmu můžeme nabídnout i propojení s jinými dodavateli. Zajímavá doména s historií nakupujlevne.eu.

nakupujlevne.eu | 29.9.2021 | 34132

Odpovědět  

15 000,-

Prodám nový plně automatizovaný eshop – bez nutnosti skladových zásob

ŘEŠÍME NEJEN SOCIÁLNÍ SÍTĚ…

Pomáhám živnostníkům i malým firmám s nastartováním své prezentace na sociálních sítích. Společně nebudujeme pouze další účet, ale vizitku vaší firmy, která vám přinese nové fanoušky a platící zákazníky. Sčím vám můžu pomoci? správa sociálních sítí návrh strategie analýza cílové skupiny tvorba grafiky vytvoření profilů na sociálních sítích vytvoření cílené reklamy na Facebooku a Instagramu komunikace s cílovou skupinou vytvoření chatbota, který bude rychle odpovídat na běžné dotazy uživatelů

resitelsocek | 7.7.2021 | 33376

Odpovědět  

5 000,-

ŘEŠÍME NEJEN SOCIÁLNÍ SÍTĚ…

Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Nabízím kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou zdarma, odměnou mi bude Vaše z pětná vazba. Více na janapavkova.cz.

23.6.2021 | 33212

Odpovědět  

0,-

Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Tvorba Webu, komplet IT

Vytvoříme vám v této těžké době webové stránky dle vašich představ ZCELA ZADARMO, a platit budete pouze měsíční poplatek od 690 Kč, dle složitosti stránek, tudíž nic nebrání zviditelnění vašeho podnikání. Podpora 24/7 - náš IT technik, se kterým budete v kontaktu bude provádět aktualizace dle vašeho přání, přidávání produktů, fotek... Vytvoříme vám Logo na míru, SSL zabezpečení - vhodné převážně tam, kde jsou citlivé údaje, například při platbě kartou, PPC reklamu - zaindexování vašich stránek do vyhledávání googlu a seznamu, propojení vašich webovek s FACEBOOKEM a IG pro větší dosah, branding - reklama, cloud úložiště, SEO, mobilní aplikaci, videoklip. Naši technici mají kompletně zmáknutý obor IT, takže téměř nic není problém =) . Specializovali jsme se převážně na USA trh, ale nyní míříme do ČECH ! Neváhejte nás s čímkoliv kontaktovat !

Leoš Horčička | 3.2.2021 | 31085

Odpovědět  

690,-

Tvorba Webu, komplet IT

Grafická identita firmy

Jednotná firemní grafická identita jasně a lehce zapamatovatelně firmu identifikuje. Zákazníci tak mají ulehčeno rozpoznání firmy mezi širokou konkurencí. Firma, která se vždy prezentuje podle jasných pravidel, zvyšuje důvěryhodnost a profesionalitu u zákazníků. Jak vytvořit správné logo a zpracovat grafický manuál vám ochotně poradíme a pomůžeme. Kontaktujte naši firmu.

Dalibor Kotek | 4.1.2021 | 30483

Odpovědět  

1,-

Grafická identita firmy

Vytvořím Vám moderní stránku dle Vašich požadavků

Vytvořím Vám webovou stránku dle Vašich požadavků. Jednoduchou, moderní a hezkou. Na webu můžete mít různé formuláře, galerie, statistiky, různé počítadla.. Nedělá mi problém nic, ani SEO. Cena je vždy individuální, záleží na Vašich požadavcích. Pro bezplatnou kalkulaci mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Reference a další informace jsou dostupné na mé stránce -->> http://tomys.4fan.cz/

Tomáš | 27.12.2020 | 30390

Odpovědět  

0,-

Vytvořím Vám moderní stránku dle Vašich požadavků

Vzdělávací a motivační kurz

Zúčastnit se může každý z celé ČR. Zápis již nyní a začátek je od 4.1.2021. Cena 199 Kč. Chceš vědět víc zde je odkaz https://www.vyzva.katalogcrv.cz/sarkaka/novorocni21

Šárka Kajabová | 22.12.2020 | 30326

Odpovědět  

199,-

Vzdělávací a motivační kurz

Virtuální Asistentka

Virtuální asistentka je především tým reálných lidí, kteří se orientují v nejrůznějších oborech podnikání. Naše asistentky za Vás převezmou libovolnou část Vašich povinností. Ať už se jedná o marketing, administrativu, finance, podporu prodeje, zákaznický servis, pochůzky na úřady a mnohé další. ​ Kombinace znalostí a zkušeností množství lidí zajistí lepší a efektivnější řešení úkolů a při tom ušetří mnohdy nemalé finance, vynaložené na jednotlivé odborníky v nejrůznějších oblastech podnikání. Naši klienti ocení především to, že virtuální asistentka je jim k dispozici bez ohledu na dovolenou, nemoc, nebo jakékoliv jiné výpadky, které se mohou stát u běžných zaměstnanců. ​ Díky službám virtuální asistentky se jednoduše nemusíte věnovat oblastem podnikání které neumíte, nebo na které nemáte čas.

www.lifestyle-services.com | 28.10.2020 | 29376

Odpovědět  

0,-

Virtuální Asistentka

Je váš web pro uživatele přehledný?

Kvalitní webová prezentace je základní forma propagace firmy a nabízených produktů či služeb. Je váš web opravdu pro vaše potenciální klienty přehledný a srozumitelný? Nezávislým okem a pohledem potenciálního zákazníka zhodnotíme srozumitelnost a přesvědčivost vašich webových stránek. Posoudíme grafické zpracování, obsah poskytovaných informací i SEO vašeho webu.

Dalibor Kotek | 2.10.2020 | 28926

Odpovědět  

0,-

Je váš web pro uživatele přehledný?

Youtube reklama / propagace /zhlédnutí

Dobrý den, nabízím youtube shlédnutí za nejnižší cenu v ČR. Nabízím kvalitní servis,rychlost a spolehlivost. Vaše marže může být až stovky procent. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Pro zjištění ceny uveďte prosím předpokládaný odběr shlédnutí. Minimální objednávka je 1000 shlédnutí. Hezký den přeji Filip H.

Filip | 7.9.2020 | 28501

Odpovědět  

0,-

Youtube reklama / propagace /zhlédnutí