Inzerce práce - pracovní nabídky a poptávky

V okrese Opava a kategorii Vše/Práce - nabídky, poptávky je 5 inzerátů.

Mobilní uklízeč/ka Krnovsko, Osoblažsko, Bruntálsko

Popis pracovní pozice: venkovní úklid: zametání, sbírání odpadků, výměna košů vnitřní úklid: úklid kanceláře, čekárny, výměn košů Směny 6:00 - 12:00 30 hod/týdně mzda 15 000,00 Kč Osobní ohodnocení 3 750,00 Kč Požadujeme: spolehlivost flexibilitu dochvilnost NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem nabor@optimia.cz

Optimia | 6.3.2024 | 38163

15 000,-

Úklid vlakového nádraží Opava 10-20 hodin/týdně

Popis pracovní pozice: Místo je URČENO pro OZP úklid vlakového nádraží výměna košů úklid venkovních prostor Co vám nabízíme HPP nástupní mzdu od 120 Kč/hod. dlouhodobou spolupráci Požadujeme: spolehlivost flexibilitu dochvilnost NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem nabor@optimia.cz

Optimia | 26.2.2024 | 38127

120,-

Obsluha ohraňovacího lisu Štítina

Významná strojírenská výrobně-obchodní skupina ISMM se sídlem v Ostravě se čtyřmi vlastními výrobními závody, která působí dlouhodobě v oblasti kooperační strojírenské výroby orientované na zahraniční trhy s exportem do 10 zemí EU, hledá pro rozšíření svého týmu vhodné kandidáty na pozice: Obsluha ohraňovacího lisu pro svůj výrobní závod ve Štítině Pracovní náplň: obsluha, provoz a údržba ohraňovacího lisu manuální práce u automatického CNC stroje ohyby plechů na CNC ohraňovacím lisu práce dle výkresové dokumentace Požadujeme: znalost práce na ohraňovacím lisu - případně vyučené v oboru zaučíme minimálně vyučení v technickém oboru praxe ve strojírenství a čtení v technické dokumentaci spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost Nabízíme: navýšený příspěvek za přesčas příspěvek na penzijní připojištění, delší dovolená, po roce 5 týdnů, po 4 letech 6 týdnů práci ve stabilní a prosperující společnosti víkendové pobyty ve firemním Hotelu Gong ve Štramberku, dva dny ročně sick day podnikové půjčky, možnost dlouhodobého pracovního vztahu. V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo kontakt na sebe nebo se informujte na čísle 774 618 052 (po - pá 8:00 - 15:00) Adresa pracoviště – Hlavní 343, Štítina

Lucie Hanzlíková | 4.5.2023 | 37128

35 000,-

Řidič taxislužby

V rámci rozšiřování a zkvalitnění služeb hledáme SPOLEHLIVÉ řidiče na pobočku Opava.Práce na směny dle dohody(DPP,HPP,Brigáda).Požadavek dotykový telefon a znalost práce s tabletem.V případě zájmu nebo dotazu stačí zavolat na číslo 775750298

Petr Lanč | 14.1.2022 | 35070

25 000,-

Přijmeme kuchaře (Kravaře)

2000-2500 kč na den. Www.restauraceustura.cz

19.7.2021 / 2.7.2021 | 33332

0,-