Inzerce Ostatní vzdělávání

V celé ČR a kategorii Vše/Ostatní vzdělávání je 30 inzerátů.

Certifikace strážných

Chcete pracovat v oblasti bezpečnosti jako strážný, noční hlídač či recepční. K výkonu tohoto povolání je nutné splnit zákonnou zkoušku, kterou autorizovalo ministerstvo vnitra (Strážný kód: 68-008-E). Zkouška se skládá před komisí. Zkouška je složená z části písemné (test) a ústní zkoušky. V případě vašeho zájmu se neváhejte ozvat.

Nikol Kováříková | 22.10.2021 | 34301

Odpovědět  

1 500,-

Certifikace strážných

DIPLOMOVÉ, BAKALÁRSKE, ZÁVEREČNÉ A INÉ PRÁCE, ODBORNÉ TEXTY

Spracovanie podkladov pre odborné texty a vypracovania diplomových, bakalárskych a iných prác v súlade so smernicou školy. Vypracovanie otázok k štátniciam. Preklad textov. Seriózny a osobitý prístup, anonymita, diskrétnosť, nonstop kontakt, včasné dodanie. Cena dohodou. Bližšie informácie formou e-mailu.

renatads972 | 12.6.2021 | 33091

Odpovědět  

0,-

DIPLOMOVÉ, BAKALÁRSKE, ZÁVEREČNÉ A INÉ PRÁCE, ODBORNÉ TEXTY

KOUZLA LÁSKY, VÝKLAD KARET ONLINE ZDARMA, ZÁKLADNÍ ČIŠTĚNÍ AURY ZDARMA

MEZINÁRODNÍ MAGICKÉ ONLINE SLUŽBY - naší hlavní činností jsou SEMINÁŘE SAC 2000 - 2022, dále se specializujeme na exorcismus (odstranění paktů s démony, či jejich přímé posedlosti, ceny se pohybují dle obtížnosti, v případě potřeby výjezdu se hradí dle vzdálenosti - letecky, os. automobilem), magická postižení (odstranění uřknutí, prokletí, očarování, přivtělených duší, larev, fantomů, energetických upírů, negativních zón - psychosomatických a patogenních), na ochranné zápisy do aury a na ochranná a vztahová kouzla - dnešní svět je málo harmonický a málo láskyplný. Proto jsou potřebná a nejvíce žádaná ochranná a vztahová kouzla. Samozřejmě jsou sestavena tak, aby neubližovaly, aby to nebylo v rámci černé magie. Jejich princip je však takový, že když někdo zlo páchá - proti vám vysílá, všechno to špatné se mu znásobené vrátí zpět. Nakonec při takovém zpětném odrazu si mnoho útočníků uvědomí svojí chybu, když na vlastní kůži pocítí dopad své zloby. A začnou se chovat jinak. A to je vlastně dobro, když pochopí a poučí se a tímto způsobem pracují naše kouzla.

12.4.2021 | 32245

Odpovědět  

0,-

KOUZLA LÁSKY, VÝKLAD KARET ONLINE ZDARMA, ZÁKLADNÍ ČIŠTĚNÍ AURY ZDARMA

Kvantová terapie online

Nabízím online výuku

Lucie Ri | 17.12.2020 | 30242

Odpovědět  

4 000,-

Kvantová terapie online

Kvantová terapie online

Nabízím základní kurz Kvantové terapie. Naučí se každý kdo se sebou pracuje, umí se uvolnit, má dobrou představivost.

Lucie Ri | 2.10.2020 | 28918

Odpovědět  

3 500,-

Kvantová terapie online

Proofreading a překlad

Potřebujete přeložit nebo zkontrolovat dokument, závěrečnou práci nebo cokoli jiného? Jsem Váš člověk. Ověřená úroveň jazyka mezinárodně uznávanou zkouškou. V nabídce angličtina případně němčina. Více info na webu nebo na e-mailu.

Zdeněk Bednařík | 1.3.2017 | 21134

Odpovědět  

1,-

Proofreading a překlad

Maturitní vysvědčení - soukromá škola

Nabízím maturitní vysvědčení ze soukromé školy včetně všech náležitostí a registrace na dané škole.

Soukromník | 18.3.2016 | 18660

Odpovědět  

14 000,-

Maturitní vysvědčení - soukromá škola

Výklad z tarokových karet

Popis: Jmenuji se Bronislava Rozsívalová a bydlím v Bílovicích u Kostelce na Hané. Věnuji se výkladu z karet a nabízím Vám náhled do Vašich partnerských vztahů, které nejdou jak by měli, zdraví, financí, pracovních nabídek a dalších rozhodnutí. Ráda s Vámi nahlédnu do tajemství Vašeho života a nových cest. Dělám výklad osobě i po telefonu. Budu se těšit na Vaši návštěvu i zavolání. Tel.č. 734401563. Web: http://www.pomoczkaret.webnode.cz

Bronislava Rozsívalová | 22.1.2016 | 18416

Odpovědět  

350,-

Výklad z tarokových karet

Workshopy osobního úspěchu

Jako osobní kouč rozvoje osobnosti nabízím workshopy, které je možno absolvovat osobně či on line. I vy si můžete splnit své sny a přání. Workshop je včetně praktického použití. Témata: Jak zvýšit svou schopnost efektivně pracovat Jak vybudovat produktivní tým Přírodní zákon osobního úspěchu Jak svou strategii proměnit ve skutečnost Jak být úspěšný v jakékoli ekonomice

Milena Bildová | 8.7.2015 | 17901

Odpovědět  

2 500,-

Workshopy osobního úspěchu

Referatyzababku - seminárky, bakalářky, diplomky

Jste student nebo studujete při práci a hledáte možnost, jak získat kvalitní podklady pro referáty či jiné texty? Nemáte čas hledat k referátům dostatečné podklady? Potřebujete špičkově vypracovaný článek či podklady pro seminární ,semestrální, zápočtovou bakalářskou, MBA či diplomovou práci ? Obraťte se na profesionály a Vaše referáty a PR články či jiné texty budou od nynějška ve skvělé kvalitě. Vypracujeme pro Vás cenově dostupné podklady. Pomůžeme Vám levně i s Vašimi referáty a čtenářskými deníky - píšeme na míru a dle Vašich požadavků, odborně, rychle a s garancí. Doba zpracování možná i do 24 hodin. Nabízíme věrnostní nebo množstevní slevy. Dodržujeme normy ČSN ISO 690 a ČSN ISO 690-2 a ochranu proti plagiátorství. Úvahy, eseje, bakalářky, seminárky či diplomky a jiné školní a vědecké práce.

Petr Lukáč | 10.2.2015 | 17409

Odpovědět  

0,-

Referatyzababku - seminárky, bakalářky, diplomky