Inzerce Hlavní pracovní poměr - HPP

V celé ČR a kategorii Vše/Hlavní pracovní poměr - HPP je 279 inzerátů.

Uklízeč, uklízečka - Říčany

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici, vhodné pro OZP s ID , i ZDR na částečný úvazek v obci Říčany na dvacet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 110,- Kč/hod , s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o pravidelný úklid budov městského úřadu, včetně sociálního zařízení. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 1.12.2021 | 34642

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka - Říčany

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Ústí nad Labem

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Ústí nad Labem na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 3 800,- Kč/měsíčně dle úvazku, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid kancelářských prostor(call centra). Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 1.12.2021 | 34641

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Ústí nad Labem

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Vsetín

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek ve Vsetíně na deset až dvacet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení mzdové rozpětí 3 800 až 7 600/měsíc dle úvazku, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid kanceláře, šatny, sociálního zařízení. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 30.11.2021 | 34638

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Vsetín

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Jihlava

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Jihlavě, na patnáct hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 100,-Kč/ hod, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o pravidelný úklid výrobních prostor dílny a strojů. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 30.11.2021 | 34637

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Jihlava

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Praha

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Praze 5 na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 110,-Kč/hod, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid v kanceláří včetně zázemí společnosti. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 29.11.2021 | 34629

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP)- Praha

Závozník

Obsluha popelářského vozu (Závozník) Jsi srdcař, který hledá novou výzvu a je na něj spoleh? Chceš si splnit dětský sen a stát se součástí party popelářského Mercedesu a být jeho platnou posilou? Základna ve Frýdlantu je pro Tebe ok? Vyhovují Ti pouze ranní směny po - pá? V létě po domluvě i soboty? Pokud ANO, neváhej se nám ozvat, rádi Ti povíme více a domluvíme si osobní schůzku. Co po Tobě požadujeme? • Chuť jezdit s popelářským vozem, odpovídající manuální zručnost a fyzickou zdatnost. • Spolehlivost, pracovitost, flexibilitu. Co Ti můžeme nabídnout? • HPP pod kmen s pracovní dobou po - pá od 5:30 - 14:00 - 15:00, přesčasy proplaceny na horní hranici zákonného rozpětí. • Pohodové zázemí stabilní společnosti, fajn kolegy a pravidelně rostoucí mzdu. • 4 týdny dovolené, 2 Sick days • Stravenkový paušál, benefitní poukázky • Příspěvek na připojištění

Tereza Valihrachová | 26.11.2021 | 34602

Odpovědět  

0,-

Závozník

Uklízeč, uklízečka (pro OZP) – Praha

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Praze na deset až patnáct hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 110,- Kč/hod, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP-ID pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid kanceláří a elektrotechnických laboratoří. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme zkušenost s obdobnou prací, spolehlivost, dochvilnost a pečlivost. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 26.11.2021 | 34601

Odpovědět  

0,-

Uklízeč, uklízečka (pro OZP) – Praha

Zahradník (pro OZP) - Praha

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Praze na deset hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 110,- Kč/hod, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP-ID pro invalidní důchodce. Jedná se o údržbu zelně, péče o záhony, sekání trávy, zalévání, úklidové práce. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme zkušenost s obdobnou prací, spolehlivost, dochvilnost a pečlivost. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 26.11.2021 | 34600

Odpovědět  

0,-

Zahradník (pro OZP) - Praha

Úklidový pracovník na venkovní úklid (pro OZP)-Praha

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Praze na patnáct hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 110,-Kč/hod hrubého , s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid ulic , veřejných prostor, zelených ploch ve městě. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek. . PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666 ,nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 26.11.2021 | 34596

Odpovědět  

0,-

Úklidový pracovník na venkovní úklid (pro OZP)-Praha

Metař (pro OZP) - Praha

Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na částečný úvazek v Praze na dvacet hodin týdně. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení od 110,-Kč/hod hrubého, s nástupem ihned. Se smlouvou HPP pro invalidní důchodce. Jedná se o úklid ulic, veřejných prostor, zelených ploch ve městě, práce v dopoledních hod, krátký-dlouhý týden. Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání. Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek, práce venku za každého počasí, fyzická dispozice chodit celou směnu. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Pavel Bulín | 26.11.2021 | 34594

Odpovědět  

0,-

Metař (pro OZP) - Praha