Inzerát: Strážný – skladový objekt – Rudná u Prahy – nástup ihned

  • Hlavní město Praha
  • okres Praha

Náplň práce: • Obsluha systému evidence vozidel a osob • Monitoring perimetru areálu pomocí CCTV a PZTS • Dohled na odstavné plochy v areálu • Kontrola dodržování pravidel používání OOPP u osob vstupujících do skladu • Třífázová kontrola lidí vystupujících ze skladu: průchod detekčním rámem, kontrola ručním detektorem kovu, kontrola pohmatem, před neoprávněným vynesením předmětů z prostor skladu • Bezpečnostní dohled na průběh nakládky nebo vykládky • Denní x noční 12 hod. • Směna 7:00 – 19:00; 19:00 – 7:00 Požadujeme: • Čistý rejstřík trestů • Zdravotní způsobilost • Certifikát strážného (případné zajištění) • Fyzická zdatnost Nabízíme: • Mzda: o HPP od 120Kč/hod. o DPP 140-150 Kč/hod. • Autobusová zastávka hned u objektu • Možnost kariérního růstu • Velké a příjemné zázemí bezpečnostních pracovníků Adresa objektu: Za Panskou Zahradou, Rudná, 25219 Dostupnost dopravy: autobusové zastávka Rudná, Za Panskou zahradou Datum nástupu: ihned V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 606 618 006 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: nabor@protecton.cz

Jméno: A.V

10.5.2023 | 37136

150,-

  • telefon: 606618006
  • email: nabor@protecton.cz

Strážný – skladový objekt – Rudná u Prahy – nástup ihned