Inzerát: Administrativní pracovník/ce call centra Ústí nad Labem 40hod

  • Ústecký kraj
  • okres Ústí nad Labem
  • Ústí nad Labem-centrum

Popis pracovní pozice: Místo je určeno pro OZP Náplň práce operátor call centra/práce na telefonu obchodní drive Co vám nabízíme práci na HPP nástupní plat 20000,- Kč dlouhodobou spolupráci Požadujeme: spolehlivost flexibilitu dochvilnost životopis Nástup: 29.2.2024 NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem nabor@optimia.cz Nabízíme: práce ve společnosti, která je orientovaná nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby • budete součástí týmu největšího callcentra v naší společnosti a svojí prací ho budete podporovat • čeká vás práce na PC, komunikace s kolegy v týmu a písemná komunikace se stávajícími klienty • budete pracovat s interními systémy

Jméno: Optimia

6.3.2024 | 38158

20 000,-

  • telefon: 736 646 532
  • email: nabor@optimia.cz

Administrativní pracovník/ce call centra Ústí nad Labem 40hod